Par mums

Mēdz teik, ka pirmais iespaids par cilvēku rodas piecu sekunžu laikā. Nav noslēpums, ka pirmais ko mēs pamanām un arī novērtējam ir smaids cilvēka sejā. Mēs esam pārliecināti, ka skaists smaids var būt panākumu atslēga uz dažādiem panākumiem un mērķiem!

Augstākās kvalitātes preces

Mēs, Irigators.lv piedāvājam kvalitatīvas preces efektīvai zobu un mutes dobuma kopšanai, kas mainīs Jūsu ikdienas paradumus un ļaus smaidīt ar vēl  lielāku pašpārliecinātību!

Mēs esam oficiālie Waterpulse un We Smile ražotāju pārstāvji Latvijā, kas jau daudzus gadus specializējas irigatoru ražošanā. Mūsu galvenais mērķis ir nodrošināt klientus ar kvalitatīvām zobu kopšanas ierīcēm, lai vizītes pie zobārsta kļūtu arvien retākas un retākas. Pašlaik vieni no populārākajiem modeļiem ir We Smile Ar Oled Ekrānu, Waterpulse V500 un V700 Plus.

Kādēļ ir vērts iegādāties preces tieši pie mums?

• Pie mums Jūs atradīsiet lieliskas kvalitātes preces, kuras atbilst savai cenai.
• Mēs nodrošinām 2 gadu garantiju.
• Mēs apņemamies atmaksāt visu samaksāto summu, ja Jūs nolemsiet atgriezt preci 14 dienu laikā no preces piegādes dienas. Bet tikai tad, ja prece netika lietota.
• Ātra piegāde – preces saņemsiet 1-3 darba dienu laikā. Jūs varat izvēlēties jebkuru Jums ērtu piegādes veidu – Omnivas vai DPD pakomāts, vai piegāde ar DPD kurjeru.  

Ātra piegāde

Saņemiet preces 1-3 darba dienu laikā. Bezmaksas piegāde visā Latvijā.

Kvalitātes garantija

Mēs piedāvājam 2 gadu produkta garantiju un 14 dienu atgriešanas periodu.

Pieejamas cenas

Ekskluzīvi produkti, kuru kvalitāte atbilst cenai.

Drošs maksājums

Maksājums, izmantojot “Paysera” sistēmu, pakomātā vai kurjeram.

Shopping Cart
Scroll to Top
Scroll to Top